fbpx

Konsultacje podróżnicze

Konsultacje – wakacje w Kolumbii

 

Planujesz podróż do Kolumbii, ale wciąż nie jesteś pewna/y jak to zorganizować?

Masz plan swojej podróży i chciałbyś go skonsultować?

Bardzo dużo osób przyjeżdżając do Kolumbii popełnia te same podstawowe błędy! Przez które tracą pieniądze, czas i przede wszystkim cierpliwość.

Kolumbia jest ogromnym i bardzo zróżnicowanym krajem. Nie da się wszystkiego zobaczyć w przeciągu tygodnia. Ba, nawet w przeciągu miesiąca jest trudno. Dlatego organizacja podróży może trwać wieczność i przyprawić o zawrót głowy.

Nie trać czasu na szukaniu w internecie odpowiedzi na Twoje pytania. Skontaktuj się ze mną i dowiedz się jak podróżować po Kolumbii bezpiecznie i z głową!

Adres email

domi@zielonyplecak.pl

park tayrona informacje praktyczne

Dzięki konsultacji, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, bo w przeciągu godziny konkretnie odpowiem na twoje pytania, nie będziesz musiał szukać informacji w internecie czy w przewodnikach. Zaoszczędzisz też pieniądzę, bo zdradzę Ci wskazówki, na co uważać w Kolumbii.

Między innymi podpowiem jaką porę roku wybrać, gdzie nauczyć się salsy, co musisz koniecznie zrobić w Kolumbii, aby to były twoje wakacje życia.
Odpowiem na pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi w internecie 😉

Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj swoją konsultację!

Kim ja jestem ?

Nazywam się Domi Żółkowska, jestem założycielką bloga Zielony Plecak. Mieszkam w Kolumbii od 2018. Przez 3 lata mieszkałam nad wybrzeżem karaibskim w Cartagenie de Indias, ostatnio zmieniłam klimat na bardziej łagodny i mieszkam w Medellin. Bloga o Kolumbii założyłam z misją pokazywania Polakom, że można bezpiecznie podróżować po tym kraju. Zajmuję się planowaniem podróży do Kolumbii oraz organizacją wypraw przygodowych na miejscu.

Znam kolumbijskie realia i chyba już mnie nic w życiu nie zaskoczy. Bardzo dużo podróżuje po Kolumbii i co  na bieżąco pokazuję na instagramie, facebooku, a później praktyczne informacje zamieszczam na blogu. Dzięki mojej działalności w internecie pomagam Polakom organizować wakację marzeń w Kolumbii.

Zanim trafiłam do Kolumbii bardzo dużo podróżowałam sama po świecie oraz często zmieniałam kraj zamieszkania, swoje cztery ściany miałam w Portugalii, Szwajcarii oraz Australii. Tutaj przeczytasz o mnie więcej.

 

Dominika Żółkowska

Dla kogo jest ta konsultacja?

 

  • Nie masz planu podróży, nie wiesz od czego zacząć organizację i w sumie trochę się boisz, bo sąsiadka babci mówi, że w Kolumbii ludzi porywają.
  • Masz wstępny plan podróży, ale wciąż masz wątpliwości czy on trzyma się kupy.  Nie wiesz jak bezpiecznie podróżować po Kolumbii.
  • Nie masz czasu na szukanie informacji w internecie.
  •  Masz problemy z wyborem miejsc w Kolumbii oraz nie wiesz w jakim miesiącu najlepiej przyjechać.
  • Chcesz wyjechać na wakacje życia, ale nie wiesz od czego zacząć.
  •  Nie wiesz gdzie iść, aby Cię nie porwali 😉
  •  Masz plan podróży, o podróżowaniu wiesz dużo, ale chcesz ze mną przeanalizować swój plan, usłyszeć wskazówki oraz dowiedzieć się jak w praktyce wygląda tutaj podróżowanie.

Napisz do mnie i zapytaj się o najbliższy wolny termin!

11 + 6 =